انواع لوله های برق ساختمان

نویسنده : glpipeco_user123 موضوع : مقالات پتروکاسپین بدون دیدگاه
  • لوله pvc برق
  • لوله کاندوئیت فلزی
  • لوله گالوانیزه گرم
  • لوله گالوانیزه سرد
  • لوله خرطومی پلاستیکی
  • لوله خرطومی فلزی

لوله های برق pvc

این نوع لوله ها از جنس pvc سخت و کاملا عایق کاری شده است . لوله ای است دارای مزایایی از قبیل  استحکام بسیار بالا ، محافظ در برابر مواد شیمیایی ، مقاومت در برابر زنگ زدگی و بسیار سبک و دارای قیمت ارزانتری می باشد.

لوله های pvc دارای یک سری معایب نیز می باشد از جمله اینکه در برابر حرارت زیاد و ضربه های سنگین مقاومت ندارد. و موارد کاربرد این لوله های pvc در زیر سقف های بتنی می باشد.

لوله های برق کاندوئیت فلزی

این نوع لوله های کاندوئیت فلزی برای محافظت سیم ها و کابل ها در انواع ساختمان های مسکونی و پروژه های صنعتی , تجاری کاربرد دارد از ویژگی های این لوله می توان به مقاومت بسیار بالا در برابر هر گونه فشار و ضربات خارجی اشاره نمود. و با انواع دستگاه های لوله خم کن قابل انعطاف و فرم دهی می باشد.

انواع لوله های برق ساختمان

لوله-برق-گالوانیزه-گرم-کاندوئیت‎-پتروکاسپین

لوله های برق گالوانیزه گرم و سرد

این نوع لوله های گالوانیزه در دو نوع گرم و سرد تولید می شود که موارد کاربرد لوله گالوانیزه گرم در فضاهای خارجی که در معرض زنگ زدگی قرار دارد و لوله گالوانیزه سرد در فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله های برق خرطومی پلاستیکی

این نوع لوله ها دارای عایق و از جنس pvc می باشد و در سایز های 15 متری و 25 متری تولید و عرضه می شود. دارای انعطاف بسیار بالایی می باشد اما به دلیل جنس خاص آن دارای استحکام کمتری می باشد و به صورت توکار مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله های برق خرطومی فلزی

این نوع لوله ها از جنس فلز بوده و دارای انعطاف می باشد. و به صورت روکار مورد استفاده قرار می گیرد و از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی خرید انواع لوله های برق ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]