بوشن لوله فولادی

نویسنده : glpipeco_user123 موضوع : لوله برق گالوانیزه بدون دیدگاه

بوشن لوله فولادی یکی از انواع اتصالات لوله برق می باشد. این بوشن با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. جهت اتصال میال لوله برق و سایر اتصالات به هم و بصورت دنده ای می باشد.و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد.

بوشن لوله فولادی در انواع بوشن های سبک و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی بوشن لوله های فولادی بصورت کیسه بوده و بر اساس هر عدد فروخته می شود و در بسته های 100 عدد تولید می گردد.

از موارد استفاده از بوشن لوله فولادی گالوانیزه برق می توان به اتصال در لوله کشی در فضای های بسته و به دور از باران و رطوبت در برق کشی جهت پروژه های دوربین مداربسته ، سیستم های امنیتی ، و کابل کشی در سوله های صنعتی می توان اشاره نمود.

بوشن لوله فولادی - پتروکاسپین

انواع بوشن لوله های فولادی

  • بوشن لوله فولادی کاسپین
  • بوشن لوله فولادی سبک
  • بوشن لوله فولادی سنگین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل بوشن لوله های فولادی برق ، از پوشش گالوانیزه استفاده می شود . بوشن لوله  های فولادی گالوانیزه به روش متداول استفاده از گالوانیزه به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى بوشن لوله های فولادی ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى بوشن ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش بوشن لوله های فولادی، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله برق pg

pg pipe لوله برق pg یکی از انواع لوله های برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد.از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله های برق pg در انواع لوله [...]

وزن لوله برق

Chart coupling pipe وزن لوله برق یکی از مبنای محاسبات انتخاب لوله برق می باشد. با استفاده از این وزن و تعداد کابل ها می توان سایز مناسب لوله را انتخاب نمود. وزن لوله های برق  بر اساس دو نوع pg  و استاندارد  bs   می باشد. در وزن لوله iهای برق می توان ضخامت هر [...]

لوله برق آهنی

Iron electric pipe لوله برق آهنی یکی از انواع لوله برق می باشد. این لوله با استفاده از ورق سیاه تولید می گردد و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد. لوله آهنی در انواع لوله های سبک و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد. بسته بندی لوله های برق [...]