لوله گالوانیزه سرد

نویسنده : glpipeco_user123 موضوع : لوله گالوانیزه بدون دیدگاه

Cold Galvanized pipe

لوله گالوانیزه سرد از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف ساختمانی و برقی بوده و به دلیل مقاومت نسبی در برابر زنگ زدگی و قیمت پایین نسبت به گالوانیزه گرم و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت خوبی برخوردار می باشد.

نحوه تولید لوله گالوانیزه سرد بصورت تولید لوله سیاه از ورق و بصورت درزجوش مستقیم می باشد که پس از تولید و تمیزکاری جهت گالوانیزه به وان گالوانیزه منتقل گردیده و پس ماندگاری مدتی کمی بصورت لوله گالوانیزه سرد و با مقدار پوشش قابل قبول آماده جهت بسته بندی و فروش می باشد.

از لوله گالوانیزه بیشتر در محیط های سربسته استفاده می گردد که در معرض مستقیم برخود آب و رطوبت نباشند.

لوله گالوانیزه سرد از سایزهای ½ الی 6 اینچ تولید می گردد و از سایز pg11 الی pg48 تولید می گردد.در انواع لوله های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله گالوانیزه بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

لوله گالوانیزه سرد - پتروکاسپین

لوله-گالوانیزه-سرد-پتروکاسپین

انواع لوله گالوانیزه سرد

  1. لوله گالوانیزه برق
  2. لوله گالوانیزه سبک
  3. لوله گالوانیزه سنگین
  4. لوله گالوانیزه فنس

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله گالوانیزه ، از پوشش گالوانیزه سرد استفاده می شود . لوله گالوانیزه سرد به روش متداول استفاده از گالوانیزه سرد به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله گالوانیزه ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله گالوانیزه سرد،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم،اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه بدون درز

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه بدون درز از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه بدون درز بصورت تولید [...]

لوله گالوانیزه مانیسمان

Seamless Galvanized pipe لوله گالوانیزه مانیسمان از انواع لوله های مورد مصرف در صنایع حساس و محیط های ضد انفجار و امنیتی و آتش نشانی بوده و به دلیل قیمت بالا و وزن سنگین نسبت به لوله درزدار و همچنین محدودیت در ضخامت مورد نیاز قابلیت تولید می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه مانیسمان بصورت [...]

لوله گالوانیزه حصارکشی

Fence Galvanized pipe لوله گالوانیزه حصارکشی از انواع لوله های پر مصرف در حصارکشی و نرده کشی محیط های صنعتی و نظامی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]