لوله گالوانیزه مخصوص گلخانه و مزیت آن

نویسنده : glpipeco_user123 موضوع : مقالات پتروکاسپین بدون دیدگاه

با افزایش جمعیت، کمبود فضای مناسب کشاورزی و تولید محصولات مختلف در فصول مختلف، ساخت گلخانه ها به شدت افزایش یافته و اغلب برای ساخت آن از لوله گالوانیزه مخصوص گلخانه استفاده می شود. جنس لوله ها از جنس فولاد می باشد و بسیاری از شرکت های تولید کننده این لوله ها آنها را با استفاده از فلز روی سرد و گرم دیده گالوانیزه می کنند.

سایز بندی های مختلفی برای لوله های گالوانیزه گلخانه ای وجود دارد که در بازار می توانید آن را خریداری کنید و سایز آن حدود 0.5 تا 4 اینچ می باشد و بهتر است از گالوانیزه گرم به جای گالوانیزه سرد استفاده کنید چون دوام و مقاومت آن بسیار بیشتر بوده و در مجموع طول عمر بالاتری نیز دارد. تمامی این سایز بندی ها با طول 6 متر در بازار وجود دارند.

لوله گالوانیزه مخصوص گلخانه

لوله گالوانیزه مخصوص گلخانه

مزیت های لوله گالوانیزه مخصوص گلخانه

مزیت های بسیار زیادی برای لوله گالوانیزه مخصوص گلخانه وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بکارگیری فلز روی بر سطح فولاد که عمر لوله را افزایش داده و آنها را در برابر زنگ زدگی و خوردگی مصون نگه می دارد و با استفاده از این لوله ها می توانید گلخانه خود را برپا نگه داشته و سال های سال بدون هیچ آسیب دیدگی در برابر شرایط جوی مختلف از آن استفاده کنید.
  • آبکاری لوله گالوانیزه گلخانه با استفاده از فلز روی گرم، یکی دیگر از مزیت های آن میباشد که کیفیت لوله را افزایش می دهد و موجب جلب رضایت مشتری می شود.
  • یکی دیگر از مزیت ها استفاده از این لوله ها این است که دارای اتصالات مختلفی بر روی لوله می باشد که شما را از خرید اتصالات جدا برای بستن و نصب آن در گلخانه باز می دارد و می توانید به راحتی و با سرعت زیادی و بدون صرف هزینه اضافی گلخانه خود را بسازید.

جهت فروش و اطلاع از قیمت های لوله گالوانیزه گلخانه می توانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]