لوله گالوانیزه گرم منصوریان

نویسنده : glpipeco_user123 موضوع : مقالات پتروکاسپین بدون دیدگاه

Mansourian Hot dip Galvanized pipe

لوله گالوانیزه گرم برق منصوریان از برندهای معتبر در زمینه تولید لوله گالوانیزه گرم برق در ایران بوده و با توجه به استفاده از ماشین آلات روز دنیا و تولید لوله گالوانیزه گرم با کیفیت و استانداردهای بین المللی امکان تولید لوله گالوانیزه گرم برق در سایزهای PG11 ، PG13.5 ، PG16 ، PG21 ، PG29 ، PG36 ، PG42 ، PG48 ، را دارا می باشد.

شرکت لوله گالوانیزه گرم منصوریان با تجهیز خطوط تولید  به ماشین الات تمام اتوماتیک ساخت کشور ژاپن توانسته بهترین اتصالات لوله گالوانیزه گرم برق را مطابق بر استاندارهای DIN آلمان و BS انگلستان تولید نموده و همواره به تامین نیازهای صنعت برق کشور بپردازد.

از جمله موارد قابل توجه در تولیدات شرکت لوله منصوریان می توان به نصب یک عدد بوشن با کیفیت بالا در یکسر لوله گالوانیزه گرم و همچنین درپوش لوله جهت محافظت از ورود گرد و خاک و محافظت از دنده های لوله گالوانیزه گرم اشاره نمود .

لوله گالوانیزه گرم برق منصوریان در بندیل های 19 تایی و 57 متری تولید و بسته بندی می گردد.

از لوله های گالوانیزه گرم منصوریان در لوله کشی الکتریکال در پروژه های عمرانی ساختمانی ، پروژهای نیروگاهی ، پروژه های مترو و راه آهن ، پروژه های نفت و گاز ، استفاده نمود.

برند لوله گالوانیزه گرم برق منصوریان در وندور لیست شرکت های مپنا ، نفت و گاز ، و نظام مهندسی ساختمان بوده و آمادگی ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

لوله گالوانیزه گرم منصوریان

لوله گالوانیزه گرم منصوریان

تولیدات لوله گالوانیزه گرم منصوریان :

  • سایز PG11 با ضخامت 1 میلیمتر و طول شاخه 3 متری
  • سایز PG13.5 با ضخامت 1 میلیمتر و طول شاخه 3 متری
  • سایز PG16 با ضخامت 1 میلیمتر و طول شاخه 3 متری
  • سایز PG21 با ضخامت 1.1 میلیمتر و طول شاخه 3 متری
  • سایز PG29 با ضخامت 1.1 میلیمتر و طول شاخه 3 متری
  • سایز PG36 با ضخامت 1.2 میلیمتر و طول شاخه 3 متری
  • سایز PG48 با ضخامت 1.5 میلیمتر و طول شاخه 3 متری

جهت فروش و اطلاع از قیمت های لوله گالوانیزه گرم منصوریان می توانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

021-41805

مطالب مرتبط

اتصالات رده 40 بنکن

Benkan sch40 fitting اتصالات رده 40 بنکن از انواع اتصالات رده 40 مانیسمان جوشی بوده که در سیستم های لوله کشی موتورخانه و تاسیسات نفت و گاز و همچنین سیستم های تحت فشار در نیروگاهها استفاده می شود. به روش تولید مانیسمان بوده و جهت محافظت از زنگ زدگی در انبار پوشش رنگ مشکی می [...]

سه راهی لوله و بوشن

سه راهی لوله از این وصاله سه راهی لوله جهت انشعاب گیری استفاده می شود . سه راهی ها شامل سه راهی قائم - سه راهی ۴۵ درجه - سه راهی تبدیل ساده و روپیچ توپیچ هستند . سه راهی قائم سه راهی قائم که سه راهی معادل نیز نامیده می شود وصاله ای است [...]

انواع زانویی لوله

اتصالات زانویی در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی استفاده می نمایند که آنها را اتصالات یا وصاله می نامند . وصاله ها یا اتصالات در دو نوع پیچی یا (دنده ای) و [...]