پروفیل گلخانه ای

نویسنده : glpipeco_user123 موضوع : لوله گلخانه ای بدون دیدگاه

Profile golkhaneh

پروفیل گلخانه ای از انواع شکل های پروفیل های پر مصرف در صنایع گلخانه ای صنعتی و کشاورزی بوده و دارای اشکال مختلف و کارایی های مختلفی می باشند. از پروفیل گلخانه در ساخت سازه گلخانه و همچنین محل تلاقی نایلون پوشش گلخانه و همچنین قرار دادن پنجره ها و سایر تجهیزات بر روی سازه استفاده می شود.

پروفیل گلخانه در طول های 5 و 6 متری تولید می گردد و در اشکال یو ، اچ ، نیم دایره و سایر اشکال موجود می باشد.

ضخامت پروفیل گلخانه ای 1 میلیمتر ، 1.5میلیمتر و 2 میل برای سازه سقف و ضخامت 2.8 میلیمتر و 3 میلیمتر برای ستون ها استفاده می شود.

پروفیل گالوانیزه گلخانه ای در انواع پروفیل های سبک نیمه سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی پروفیل گلخانه بصورت بندیل بوده و بر اساس وزن هر بندیل فروخته می شود.

پروفیل گلخانه ای - پتروکاسپین

پروفیل-گلخانه-ای-پتروکاسپین

انواع پروفیل گالوانیزه گلخانه ای

  • پروفیل گلخانه ای سبک
  • پروفیل گلخانه ای کشاورزی
  • پروفیل گلخانه ای صنعتی
  • پروفیل گلخانه ای سنگین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل پروفیل گلخانه، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . پروفیل گلخانه ای به روش متداول استفاده از گالوانیزه گرم به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى پروفیل گالوانیزه گلخانه ای، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى پروفیل ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش پروفیل گلخانه، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

لوله گالوانیزه سبک

Galvanized pipe لوله گالوانیزه سبک از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های گالوانیزه سبک بصورت [...]

لوله گالوانیزه دست دوم

Galvanized pipe لوله گالوانیزه دست دوم از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب دست پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و دست های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله های [...]

لوله گالوانیزه وزن متوسط

Galvanized pipe لوله گالوانیزه وزن متوسط از انواع لوله های پر مصرف در صنایع مختلف بوده و به دلیل قیمت مناسب وزن پایین تر نسبت به لوله با ضخامت بالاتر و همچنین تنوع در ضخامت و وزن های متفاوت از محبوبیت بیشتری در ساخت انواع سازه های فلزی برخوردار می باشد. نحوه تولید لوله گالوانیزه [...]